Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirbame

 

 

Vizos i Rusija Klaipėdoje

          Lietuvos Respublikoje šiai dienai veikia du Rusijos Federacijos Ambasados Konsuliniai skyriai - vienas Vilniuje, antras Klaipėdoje. Baltarusijos Respublikos Ambasados Konsulinis skyrius yra tik Vilniuje. Visos vizos į Rusiją ir Baltarusiją, gaunamos Lietuvos teritorijoje, pagaminamos per šiuos Konsulatus.

         Mūsų klientų, kurie nori gauti Rusijos vizą arba Baltarusijos vizą, patogumui mes atidarėme naują biurą - Klaipėdoje. Tai labai patogu Klaipėdos ir aplinkinių miestų gyventojams, nes jiems pakanka atnešti tik savo pasą ir vieną nuotrauką Rusijos vizos įforminimui. Baltarusijos vizos įforminimui gali prireikti papildomų dokumentų (pvz., gimimo liudijimas), priklausomai nuo užsakytos vizos tipo.

           Pateikus mums pasą, mūsų klientams nebereikia jaudintis dėl nieko, nes mes patys parengsime ir nusiųsime reikiamus dokumentus vizos įforminimui. Taip pat mes patys gausime pasus su paruošta viza, o mūsų klientas turės tik pasiimti savo pasą iš mūsų biuro.

           Tai ypač patogu tiems, kurie važiuoja į Rusiją tranzitu per Baltarusiją. Tam reikia gauti ne tik Rusijos vizą, bet ir tranzitinę Baltarusijos vizą. Ir šiuo atveju mes patys pateiksime kliento dokumentus Rusijos Konsulatui, paimsime juos ir pateiksime Baltarusijos Konsulatui.

          Rusijos vizų kainos Klaipėdoje yra tokios pačios, kaip Vilniuje. Visų vizų į Rusiją ir visų vizų į Baltarusiją kainas Jūs galite pažiūrėti svetainės skyriuose atitinkamai: Rusijos vizų kainos ir Baltarusijos vizų kainos.

4.8333333333333 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.