Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 10:00 - 17:00 VI-VII nedirbame

 

 

Gavę Rusijos vizą, jūs turėsite galimybę susipažinti su begale žymių šalies vietų. Kiekviename krašte, kiekvienoje šios didžios valstybės srityje yra daugybė vietų, kurias būtų įdomu aplankyti. Tai ir senosios architektūros paminklai, turintys ilgaamžę istoriją, šiuolaikinės galerijos ir muziejai, demonstruojantys dabarties meną.
    Maskvoje – tai, be abejo, Raudonoji aikštė ir Kremlius, Valstybinė Tretjakovo galerija ir Aleksandro Puškino muziejus, soborai Archangelsko, Uspenskio, Blagoveščensko, taip pat Vasilijaus Palaimintojo soboras ir daugelis kitų. Rusijos Federacija – tai daugianacionalinė, daugiakonfesinė šalis, kurioje drauge su pravoslavams skirtais paminklais Maskvoje yra kitų konfesijų ir religijų šventyklos: katalikų šventojo Liudviko,  Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo, protestantų Anglikonų Šventojo Andriejaus  bažnyčia ir Šventųjų Petro ir Povilo liuteronų bažnyčia, islamo Memorialinė mečetė ant Poklonaja gora, Maskvos indų choralinė sinagoga.
   Iš šiuolaikinių muziejų įdomu aplankyti Vladimiro Visockio muziejų Tagankoje, Igorio Talkovo muziejų, Darvino muziejų, Maskvos šiuolaikinio meno muziejų ir daugelį kitų. Šiuo metu Maskvoje priskaičiuojama daugiau nei 450 muziejų. Esant tokiai įvairovei, be abejonės, visi gali ką nors pasirinkti.
  Mažieji keliautojai liks patenkinti, jei aplankys Maskvos Zoologijos sodą ir Planetariumą, Vladimiro Durovo cirką ir Žvėrių teatrą.
  Sankt  Peterburgas  laikomas Rusijos kultūros sostine, todėl kiekvienam išsilavinusiam žmogui, žinoma, bus įdomu aplankyti visame pasaulyje garsų Ermitažą, legendinį „Kreiserį „Aurorą“, Vaškinių figūrų muziejų ir daugelį kitų. Sankt  Peterburgo apylinkėse nenusakomo grožio Petergofas su savo sodais ir fontanais, Carskoje Selo.  
            Rusijos lankytinos vietos nesibaigia Maskva ar Sankt  Peterburgu. Turėdami Rusijos vizą, nepriklausomai nuo jos tipo (turistinė ar verslo), Jūs galite keliauti po visą šalį ir turite nuostabią galimybę aplankyti senosios ir šiuolaikinės kultūros ir architektūros paminklus. Pavyzdžiui, daugelio užsienio ir rusų turistų pamėgtas maršrutas –  Rusijos aukso žiedas. Maršrutas apima aštuonis seniausius Rusijos miestus: Sergijevo Pasadas, Pereslavl – Zaleskij, Rostovas, Jaroslavlis, Kostroma, Ivanovo, Suzdalė ir Vladimiras. Šios ekskursijos metu suteikiama unikali galimybė pamatyti senovines šventyklas, vienuolynus, kitus senojo paveldo paminklus .
   Šiuo metu vizos į Rusiją gavimo procedūra visiškai nesudėtinga. Jums reikia turėti pasą ir nuotrauką, visa kita mes padarysime už Jus. Ir per keletą dienų Jūs galėsite gauti Rusijos vizą ir keliauti po šalį arba pas giminaičius ir draugus.

4.4285714285714 1 1 1 1 1 Rating 4.43 (7 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.