Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 10:00 - 17:00 VI-VII nedirbame

 

 

Vizos į Baltarusiją išdavimas užsieniečiams.

 Šis klausimas labiausiai aktualus tiems, kas planuoja turistinę ar verslo kelionę į Baltarusiją traukiniu, automobiliu arba autobusu.  Turistai, mėgstantys ekskursijas po lankytinas istorines vietas, tokioms kelionės dažniausiai renkasi Minską, Gardiną ir Brestą.

Jei užsienio turistas atvyksta į Minsko tarptautinį oro uostą lėktuvu – jam vizos nereikia.

Kitais atvejais kelionėms į Baltarusiją  būtina turėti vieną iš šių vizų:

  • B tipo tranzitinę vizos į Baltarusiją. Ji išduodama, jei užsienietis važiuoja per Baltarusiją tranzitu. Tranzitinė viza gali būti išduodama vienai kelionei (vienkartinė viza), dviem kelionėms ir daugiau nei dviem kelionėms (daugkartinė viza). Tranzitinė viza išduodama ne ilgesniam nei 1 metų laikotarpiui, turėdamas tokią vizą, užsienio pilietis gali būti Baltarusijos teritorijoje ne ilgiau nei dvi dienas.
  • C tipo trumpalaikę Baltarusijos vizą. Šio tipo viza išduodama ne ilgesniam nei 90 dienų laikotarpiui. Turėdamas šią vizą užsienietis gali būti Baltarusijoje 90 dienų, jei vizoje nenurodyta kitaip. Trumpalaikė viza gali būti išduodama privačioms ir verslo kelionėms. Ji gali būti vienkartinė, dviem kelionėms ir daugkartinė.
  • D tipo ilgalaikę Baltarusijos vizą. Šio tipo viza išduodama ne ilgesniam nei 1 metų laikotarpiui. Turėdamas šią vizą užsienietis gali vykti į Baltarusiją daug kartų (pavyzdžiui, dalyvauti sporto varžybose, verslo ar asmeniniais tikslais).

Lietuvos gyventojai gali keliauti į Baltarusiją asmeniniais automobiliais, tačiau populiariausias ir greičiausias kelionės būdas iš Vilniaus į Minską yra kelionė traukiniu.

  • Tarptautinio pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą.
  • Automobilio registraciją patvirtinantį dokumentą.
  • Draudimo polisą. Tuo atveju, jei automobilis registruotas ne Baltarusijoje, automobilio savininkas privalo turėti „žaliąją kortelę“. Neturint „žaliosios kortelės“ ją galima įsigyti įvažiuojant į Baltarusiją.

Kiek kainuoja Baltarusijos viza?

Kaina priklauso nuo vizos tipo, ir svyruoja 10 -70 eurų ribose. Nepamirškite, jog vizos išdavimas užtruks 5 darbo dienas, per vieną dieną Jūs vizos negausite. Tačiau yra galimybė gauti vizą skubos tvarka – tam prireiks 48 valandų.

Lietuvos gyventojai seniai pamėgo turistines keliones į Baltarusiją. Kalbėdami apie kelionių į Baltarusiją privalumus jie nurodo pigiai kainuojančias ekskursijų programas ir prieinamas viešbučių bei svečių namų kainas.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.