Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 10:00 - 17:00 VI-VII nedirbame

 

 

RUSIJOS VIZA VAIKUI

 Rusijos vizos išdavimo tvarka vienoda kaip vaikams, taip ir suaugusiems. Reikalavimai pateiktam vaiko pasui lygiai tokie pat, kaip ir suaugusiųjų: pasas turi būti nepažeistas; nekeliantis abejonių dėl jo tikrumo; be prierašų, pataisymų bei trynimo žymių, neturinčių kompetentingų organų antspaudo; pase turi likti ne mažiau kaip tris vizoms skirtų puslapių; paso galiojimo terminas pasibaigs praėjus šešiems mėnesiams po vizos galiojimo pasibaigimo. Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas, tad jis negali atstoti paso, pateikiant vizai gauti reikalingus dokumentus.

 

Rusijos vizos kaina vienoda ir vaikams, ir suaugusiems. Nuo aptarnavimo rinkliavos sumokėjimo atleidžiami tik vaikai iki 6 metų, vykstantis grupės sudėtyje į kultūrinį, sporto arba kitą renginį. Norint būti atleistam nuo rinkliavos sumokėjimo, būtina pateikti šį faktą patvirtinantį dokumentą. Draudimo kaina vienoda asmenims nuo 1 iki 65 metų. Nuo aptarnavimo rinkliavos sumokėjimo atleidžiami ir invalidumą turintis vaikai. Pateikiant dokumentus vizai į Rusiją gauti, būtina pateikti invalidumo liudijimo originalą.

 

Vaikai gali būti išduota turistinė vienkartinė iki 30 dienų apsilankymo viza, be tėvų rusijos vizų įforminimo. Nereikalaujama ir jokių papildomų dokumentų pateikimo. Nepilnamečiui savarankiškai vykstant į Rusiją, pasienio tarnyba gali pareikalauti pateikti notariškai patvirtintą tėvų sutikimą vaikui vykti į kelionę be lydinčio suaugusio asmens. Dvikartinė bei daugkartinė vizos išduodamos vaikui tik gaunant tokią pat vizą vienam iš tėvų. Išimtį sudaro tik atvejai, kai vaikas išvyksta mokytis Rusijos mokymosi įstaigoje. Tokiu atveju būtina pateikti dokumentus, patvirtinančius vaiko priėmimą į mokymosi įstaigą (originalą arba kopiją), laikinąjį studento pažymėjimą arba mokinio pažymėjimą.

 

Dažniausiai, vizos išdavimas vaikui vyksta sklandžiai. Vizos išdavimui būtina pateikti įprastus dokumentus: pasą, vieną nuotrauką (3,5x4,5, spalvota baltame fone, matinė), anketinius duomenis (adresą; telefono numerį; mokyklinės įstaigos, kurią lanko vaikas, pavadinimą bei adresą), medicininio draudimo polisą. Jus turėsite pateikti tik pasą bei nuotrauką, visus kitus dokumentus įforminsime mes patys.           

3.9090909090909 1 1 1 1 1 Rating 3.91 (11 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.