Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirbame

 

 

PRIVATI RUSIJOS VIZA PAGAL IŠKVIETIMĄ

                  Daugelis Lietuvos gyventojų turi giminių ir draugų Rusijoje, su kuriais jie nori matytis ir bendrauti. Jei jūs ketinate apsistoti pas giminaičius ilgiau, nei vieną mėnesį, jums reikia įforminti privačią Rusijos vizą pagal iškvietimą. Tokia viza išduodama iki 90 dienų laikotarpiui ir būna vienkartinė arba dvikartinė.

                   Privati viza išduodama iškvietimo pagrindu, įforminto Rusijos Federacijos teritorijoje FMT (Federalinė Migracijos Tarnyba) pagal kviečiančios šalies pareiškimą. Gauto iškvietimo originalas išsiunčiamas į Lietuvą pakviestam asmeniui.

                    Toliau rengiamas paprastas dokumentų paketas, kuris pristatomas į Konsulinį skyrių visų tipų į Rusiją įforminimui. Dokumentai, kurie yra reikalingi, norint gauti privačią Rusijos vizą:

  • ES piliečio pasas (bet kuriai Rusijos vizai paso galiojimas turi būti ne mažesnis, nei 6 mėnesiai po numatomos vizos galiojimo pabaigos, pasas turi būti tvarkingas, nepažeistas, nepurvinas ir turi turėti ne mažiau, nei 3 tuščius puslapius, skirtus vizų įklijavimui);
  • Nuotrauka (3,5х4,5 spalvota baltame fone, matinė);
  • Iškvietimas iš Rusijos FMT iš nuolat gyvenančio Rusijos teritorijoje teisiniais pagrindais asmens (pilietybė arba leidimas gyventi);
  • Sveikatos draudimo polisas (įforminamas mūsų biure);
  • Užpildyta anketa (įforminama mūsų biure).

 

 

 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.