Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 10:00 - 17:00 VI-VII nedirbame

 

 

Elektroninė viza į Kaliningradą  tik 6 Eur! Galima įforminti nuotoliniu būdu.

Nuotraukų reikalavimai

 

   Rusijos vyriausybė priėmė įstatymą, supaprastinantį vizų išdavimo kelionėms į Kaliningrado sritį tvarką. Nuo 2019 m. liepos 1 d. daugelio šalių piliečiai galės forminti elektronines vizas į Kaliningrado sritį. Pastarasis supaprastinimas taps puikia galimybe visiems norintiems apsilankyti Kaliningrado srityje turistiniais, verslo tikslais bei tiems, kas nori aplankyti čia gyvenančius giminaičius.

 Forminant elektroninę vizą, konsulinis ir vizos mokestis netaikomi, tad viza beveik nemokama.

kaliningrad

Galiojimo laikas:

                Elektroninė viza yra vienkartinė, ji išduodama 30-iai kalendorinių dienų su sąlyga, jog Kaliningrado srityje viešėsite ne daugiau 8-ių dienų. Atminkite, jog net ir tuo atveju, jei jūs kirsite sieną likus 5 minutėms iki vidurnakčio, ši diena bus laikoma išnaudota, o jūsų viešnagės laikui Kaliningrado srityje liks ne daugiau nei 7 dienos.

Vizai gauti reikalingi šie dokumentai:

*Pasas, galiojantis ne mažiau nei 6 mėnesius skaičiuojant nuo prašymo išduoti elektroninę vizą pateikimo dienos, ir turintis laisvos vietos antspaudui, patvirtinančiam sienos kirtimą;

*Sveikatos draudimo polisas, galiojantis visą užsieniečio buvimo Kaliningrado srityje laiką (išduosime mūsų biure);

*Skaitmeninė nuotrauka (galėsite nemokamai pasidaryti mūsų biure arba atsiųsti mums jūsų turimą nuotrauką).Korolevskie vorota

Reikalavimai nuotraukai:

Nuotrauka turi būti padaryta ne vėliau nei likus pusmečiui iki prašymo išduoti vizą pateikimo dienos;

Nuotraukoje turi būti tik jūsų atvaizdas, be jokių pašalinių daiktų (pvz., kėdžių, fotelių, paveikslų ir t.t.);

Nuotrauka turi būti padaryta griežtai iš priekio (anfas). Galva negali būti pakreipta ar pasukta. Žvilgsnis turi būti nukreiptas į kameros objektyvą, veido išraiška turi būti neutrali, lūpos sučiauptos, akys atmerktos ir gerai matomos. Plaukai neturi kristi ant akių. Jūsų atvaizde neturi būti šešėlių ir „raudonų akių“, nuotraukos fonas turi būti baltas ir taip pat be šešėlių.

Vizos išdavimo terminas:

Elektroninė viza išduodama per 4 kalendorines dienas.

 

 

Sienos kirtimo punktai:123

Sieną leidžiama kirsti visuose 16-oje pasienio kontrolės punktų, įskaitant visus automobiliams skirtus punktus, Kaliningrado (Chrabrovo) oro uostą  bei geležinkelio pasienio kontrolės punktus Mamonovo ir Sovetsk.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.