Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirbame

 

 

Į Ukrainą – be vizos

2005 metų kovo 31 d. Ukrainos prezidentas Viktoras Juščenka pasirašė įsakymą dėl laikino bevizio režimo, taikomo Europos Sąjungos šalių ir Šveicarijos Konfederacijos piliečiams.

Nuo to laiko Ukraina nepakeitė savo politikos – visi Europos Sąjungos šalių, tarp jų ir Lietuvos, piliečiai gali lankytis Ukrainoje be įvažiavimo vizos. Buvimo šalyje laikas neturi viršyti 90 dienų per pusę metų (180 d.).

Iš tikrųjų Ukraina – tai šalis, kurią verta aplankyti. Juodosios ir Azovo jūrų kurortai kiekvieną europietį nustebins savitumu ir nepakartojamu vietiniu koloritu. Žinoma, būtina aplankyti ir gilią senovę menančius Ukrainos miestus – Kijevą, Lvovą, Odesą, Zoločiovą, Poltavą ir daugelį kitų. Čia Jus sužavės senoviniai soborai, vienuolynai ir kiti architektūros paminklai.

Atskiro dėmesio nusipelno Krymo pusiasalis. Čia turistus traukia gydyklos ir sanatorijos, delfinariumai ir vandens parkai... Krymas – tai vieta, kur galima ne tik mėgautis maudynėmis jūroje, kaitria saule ir pasisemti sveikatos, bet ir grožėtis kultūros bei architektūros paminklais, gamtos perlais, kurių šis pusiasalis itin gausus, – tai nuostabaus grožio miškai, kalnai, unikalios karstinės olos, kriokliai ir garsieji dolmenai.

Galiausia vertėtų nepamiršti ir nepakartojamos ukrainiečių virtuvės – čia tiesiog būtina pasimėgauti barščiais, virtiniais, lašiniais ir įžymiąja degtine „horilka“!

 

 

 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.