Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirbame

 

 

Viza į Rusiją pagal iškvietimą

Labai dažnai mes susiduriame su tuo, kad mūsų klientai, planuodami aplankyti savo giminęs arba draugus Rusijoje, prašo jos atsiųsti pakvietimą. Jeigu čia bus vienkartinė kelionė, tai pakvietimas neturi didelės reikšmės. Kodėl? Todėl, kad įforminti vizą į Rusiją pagal iškvietimą užima tiek laiko, kiek ir paprasta turistinė viza. Viza pagal iškvietimą kainuoja tiek pat kiek ir turistinė.

Kad, gautumėte pakvietimą svečių ( privačios ) vizos, Jūsų draugai Rusijoje turi kreiptis į Migracijos tarnybą pagal gyvenomają vietą, tokią procedūrą ne tokia paprasta ir ne greita. Todėl, mes rekomenduojame pasinauduoti paprasta turistine viza vietoj sudetingos procedūros Jūsų giminaičiams gaunant pakvietimą.

Turistinė viza vietoj privačios

Mūsų patirtys parodo, kad forminant vizas pagal privačius iškvietimus ne pats optimaliausias variantas įvažiuojant į Rusiją. Užsienio pilietis gali įforminti kita vizą, pavyzdžiui turistinę. Tokia alternatyva kur kas lengvesnė ir patogesnė.

Tam, kad gautumėte svečių pakvietimus, kviečiantys pilietis, gyvenantis Rusijos Federacijoje, turi:

1) Surinkti visus dokumentus:

Užsienio piliečio paso kopiją;

Savo paso kopiją;

Savo pająmų įšrašą;

Garantinį laišką ( kuriame jis priima visą atsakomybę suteikti iškvėtusei pusei gyvenomąją vietą, taip pat medicinini ir materialini aprūpinimą);

Pareiškimą apie išdavimą svečių pakvietimo.

2) Apmokėti valstybinį mokėstį banke ir pridėti dokumentą apie apmokėjimą anksčiau surinko dokumentų paketo.

3) Nueiti į Federalinę Migracijos tarnybą pagal gyvenomąją vietą, atstovėti eilę ir pateikti išanksto surenktą dokumentų paketą.

4) Palaukti tam tikrą laikotarpį, nurodoma pateikiant dokumentus ( forminimo galiojimo terminas pagal įstatymus negali viršyti 30 dienų).

5) Nurodytą dieną ateiti į Federalinę Migracijos tarnybą, atstovėti eilę ir gauti svečių pakvietimą užsienio piliečio vardu ( arba raštiškai pagristantį atsisakymą pakvietimo gavimui ).

6) Išsiųsti gauta svečių pakvietimą užsienio piliečiui, kreipiantis į vietinę siuntų tarnybą.

Forminant turistines vizas sumažeja kiekis problemų, susijusių su biurokratinėmis procedūromis, gyvenančių Rusijoje giminaičių ir draugų, kurie pakvietė į svečius užsienio pilietį.

Dėmesio!

Pratesimas bet kurios vizos, tame skaičiuje ir privačios, galimas tik tai išskirtiniuose atvėjuose, pavyzdžiui su sudėtinga liga. Rekomenduojame žiūrėti savo vizos galiojimo laikotarpio datas, kad išvengti problemų išvažiuojant iš Rusijos.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.