Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirbame

 

 

Viza į Kaliningradą tik 6 Eur!

           Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų - tai klausimas „Kaip gauti vizą į Kaliningradą”. Atsakymas paprastas - atskiros vizos į Kaliningradą nėra (nebent jūs keliaujate į Kaliningradą privačiu giminaičių kvietimu, įformintu Rusijos Federalinėje Migracijos Tarnyboje).  Visi kiti vizų tipai išduodami į Rusiją, o ne į kokį nors atskirą miestą. Pavyzdžiui, žmonėms, kurie turi verslo daugkartines vizas, dažnai atsiranda būtinybė keliauti į įvairius Rusijos miestus verslo reikalais. Turėdami Rusijos vizą, jie gali važiuoti į bet kurį Rusijos tašką, įskaitant ir Kaliningradą.

            Kaliningradas - vienas iš gražiausių pasaulio miestų su turtinga istorija ir architektūra. Iki 1255 metų miestas buvo vadinamas Tvangste ir priklausė Prūsijai, o vėliau jis tapo Kenigsbergu (verčiant iš vokiečių kalbos Karaliaus kalnas), o 1946 metais (po prijungimo prie Sovietų Sąjungos) gavo savo dabartinį pavadinimą - Kaliningradas. Jis yra vienas iš verslo, ekonominių ir kultūrinių ryšių tarp Rusijos ir daugelio Europos šalių centrų. Taip pat Kaliningradas – tai svarbus transporto mazgas, juk ten yra daug plentų, geležinkelių, jūrų ir upių uostų, o taip pat tarptautinis oro uostas Khrabrovo. Dar Kaliningradas garsėja savo kurortais, esančiais ant Baltijos jūros kranto.

            Vizos gavimo į Kaliningradą taisyklės ir tvarka absoliučiai tokios pačios, kaip ir į bet kurį kitą Rusijos Federacijos miestą. Taip pat niekuo nesiskiria draudimo ir vizos įforminimo kaina. Bet kurio vizos tipo į Kaliningradą įforminimui reikalingas lygiai toks pat dokumentų rinkinys, kaip ir vizoms į visus Rusijos miestus.

 

4.2 1 1 1 1 1 Rating 4.20 (5 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.