Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirbame

 

 

Rusijos viza Anglijoje

 

Pas mus dažnai kreipiasi Lietuvos piliečiai, nuolat ar laikinai gyvenantys ir dirbantys Jungtinėje Karalystėje su klausimu: kaip galima gauti Rusijos vizą Anglijoje, Airijoje, Škotijoje ir Velse, jei nėra galimybės atvykti į Lietuvą.

              Čia nėra nieko sudėtingo. Yra per metus nusistovėjusi schema: pasas ir nuotrauka išsiunčiami mums registruotu laišku per paštą - tai pats nebrangiausias būdas. Maždaug po savaitės laiškas bus Vilniuje. Jeigu klientas nori pagreitinti pristatymą, jis naudoja brangesnes – kurjerių tarnybas, pavyzdžiui: DHL, DPD, FoxExpress, TNT ir kt. Tokios tarnybos dirba daug greičiau, ir pasas gali būti Vilniuje per artimiausias dvi dienas. Mes atsiųsime atgal jūsų pasą su įklijuota viza tuo būdu, kurį jūs pasirinksite.

            Taip pat galima išsiųsti pasą ir nuotrauką savo giminaičiams ar draugams, kurie gyvena Lietuvoje, kad jie atneštų dokumentus vizos įforminimui į mūsų biurą, nes pareiškėjo asmeninis buvimas nėra būtinas.

            Taigi, priklausomai nuo jūsų pasirinkto pristatymo būdo ir vizos tipo per trumpą laiką jūs gaunate savo pasą su Rusijos viza Anglijoje.

             Vizos į Rusiją ar Baltarusiją ir draudimo apmokėjimas paprastai atliekamas banko pavedimu pagal sąskaitą-faktūrą. Tais atvejais, jeigu pasą atneša jūsų draugai ar giminaičiai, jie gali sumokėti grynaisiais pinigais biure.

               Turėdami pase vizą, jūs galite išvažiuoti į Rusiją iš bet kurios šalies ir iš bet kurio miesto. Nebūtina atvykti į Lietuvą tam, kad išvažiuotumėte iš Vilniaus.

 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.