Adresas:
Vilnius, Algirdo g., 26
+370 645-79295

Mes dirbame:
I - V 09:00 - 18:00
VI-VII nedirbame
Konsultacijos telefonu:
kiekvieną dieną 9:00 - 21:00

VIZOS Į RUSIJĄ PANEVĖŽYJE

Jeigu jūs gyvenate nedideliame Lietuvos mieste ir norite važiuoti į Rusiją ar Baltarusiją, jūs galite susidurti su tuo, kad jūsų mieste ar gyvenvietėje nėra agentūros, kuri padeda įforminti Rusijos vizas ar Baltarusijos vizas. Arba kainos tokiose agentūrose yra labai didelės.
Pavyzdžiui, su tokia problema gali susidurti tie, kas gyvena Panevėžyje. Nebūtina važiuoti specialiai į Vilnių iš Panevėžio tam, kad pateiktumėte pasą Rusijos ir Baltarusijos vizai gauti. Šį klausimą galima išspręsti labai paprastai. Kiekviename mieste tarpmiestinėse autobusų stotyse yra siuntų tarnyba. Ir kad gautų vizas į Rusiją Panevėžyje, galima siųsti dokumentus ir nuotraukas per šią tarnybą. Per trumpą laiką laiškas bus Vilniuje. O kai viza į Rusiją ar Baltarusiją bus padaryta, mes nusiųsime jūsų pasą jums į Panevėžį. Persiuntimas nekainuos brangiai, o tarnyba visada veikia patikimai ir greitai.
Jeigu jūs bijote perduoti pinigus voke kartu su pasu, galima atlikti bankinį pavedimą į sąskaitą, kuri bus išsiųsta į jūsų elektroninį paštą.
Tokiu būdu, jūs galite gauti Rusijos vizas Panevėžyje be jokių problemų. Dokumentų, reikalingų vizos į Rusiją įforminimui, sąrašas nėra didelis: pasas, nuotrauka (3,5x4,5 spalvota, baltame fone, matinė, veidas apie 70%) ir anketos duomenys. Jei reikės viza į Baltarusiją, nurodykite duomenys žmogaus, pas kurį jūs važiuojate: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.58 (12 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2017. Visos teisės saugomos.