Adresas:
Vilnius, Algirdo g., 26
+370 645-79295

Mes dirbame:
I - V 09:00 - 18:00
VI-VII nedirbame
Konsultacijos telefonu:
kiekvieną dieną 9:00 - 21:00

 VIZOS I RUSIJA MARIJAMPOLEJE

Jeigu jūs esate nedidelių Lietuvos miestų gyventojas ir ketinate važiuoti į Rusiją ar Baltarusiją, jūs galite susidurti su tuo, kad jūsų mieste ar gyvenvietėje nėra agentūros, kuri padeda įforminti Rusijos vizas ar Baltarusijos vizas. Arba kainos tokiose agentūrose yra labai didelės.

Pavyzdžiui, su tokia problema gali susidurti tie, kas gyvena Marijampolėje. Nebūtina važiuoti specialiai į Vilnių iš Marijampolės tam, kad pateiktumėte pasą Rusijos ir Baltarusijos vizai gauti. Šį klausimą galima išspręsti labai paprastai. Kiekviename mieste yra siuntų tarnyba, kuri yra tarpmiestinėse autobusų stotyse. Ir kad gautų vizas į Rusiją Marijampolėje, galima siųsti pasus ir nuotraukas per šią tarnybą. Netrukus siunta bus Vilniuje. O kai viza į Rusiją ar Baltarusiją bus paruošta, mes nusiųsime jūsų pasą atgal į Marijampolę. Persiuntimas kainuoja nebrangiai, o tarnyba veikia greitai ir patikimai.

Jeigu jūs bijote perduoti pinigus voke kartu su pasu, galima atlikti bankinį pavedimą į sąskaitą, kuri bus išsiųsta į jūsų elektroninį paštą.

Tokiu būdu, kad gautų Rusijos vizas Marijampolėje, nebus jokių problemų. Dokumentų, reikalingų vizos į Rusiją įforminimui, sąrašas nėra didelis: pasas, nuotrauka (3,5x4,5 spalvota, baltame fone, matinė, veidas apie 70%) ir anketos duomenys. Jei būtina viza į Baltarusiją, bus reikalingi duomenys žmogaus, pas kurį jūs keliaujate: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (6 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2017. Visos teisės saugomos.