Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirbame

 

 

Vizos į Rusiją Londone

Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos šalių piliečiams, gyvenantiems Londone, dažnai būna sunku gauti vizą į Rusiją dėl tos priežasties, kad Didžioji Britanija nedalyvavo pasirašant Susitarimą dėl supaprastintos vizų išdavimo tvarkos abipusiškumo pagrindu. Susitarimas buvo pasirašytas per aukščiausio lygio susitikimą tarp Rusijos Federacijos ir Europos Sąjungos vadovų 2006 metų gegužės 25 dieną Sočio mieste.

Daugelis jau susidūrė su problemomis, gaunant vizas į Rusiją Londone ir kituose Didžiosios Britanijos miestuose. Dauguma šių problemų kyla dėl to, kad Londono agentūros reikalauja didelio dokumentų sąrašo ir labai didelės kainos už vizos įforminimą. Šiuo atveju pats paprasčiausias būdas išspręsti šią problemą - išsiųsti pasą ir nuotrauką į Lietuvą. Jūs patys galite pasirinkti patogų jums pristatymo ir dokumentų gavimo būdą  - paprastu paštu ar per kokią nors kurjerių tarnybą. Pigiausias būdas - siųsti dokumentus paprastu paštu. Laišką  galite užregistruoti kaip vertingą, tokiu atveju jis bus apdraustas didele suma. Paprastai per savaitę laiškas ateina iš Londono į Vilnių.

Tokiu būdu jūs galite gauti vizą į Rusiją, būdami Londone, ir sutaupyti gerą sumą. Šiuo atveju jums neteks pildyti daugybės dokumentų ir stovėti eilėje prie ambasados, mes padarysime viską už jus. Važiuoti į Rusiją su viza, gauta Lietuvoje, jūs galite ir iš Londono, ir iš bet kurio kito miesto.         

 

London

4.7 1 1 1 1 1 Rating 4.70 (5 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.