Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirbame

 

 

Elektroninė viza į Kaliningradą  tik 6 Eur! Galima įforminti nuotoliu būdu.

Nemokamos elektroninės vizos į Kaliningrado sritį gerokai sutrumpins turistų, keliaujančių asmeniniais automobiliais iš Baltijos šalių į kitas ES šalis (ar priešinga kryptimi) kelionės laiką. Tai, kad naujos įvažiavimo į Kaliningrado sritį taisyklės nedraudžia keliauti per šią teritoriją tranzitu, patvirtino Kaliningrado srities vyriausybės spaudos tarnyba.   Pavyzdžiui, dabar iš Lietuvos į Kaliningrado sritį galima įvažiuoti per pasienio kontrolės punktą Kybartai/Nesterovo, išvažiuoti iš Kaliningrado srities į Lenkiją per pasienio kontrolės punktą Mamonovo/Gžechotki, o toliau galima vykti į bet kurią Vakarų ar Centrinės Europos valstybę. Anksčiau Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiai, keliaujantys asmeniniu transportu į ES (arba iš ES į Baltijos šalis) turėdavo daryti lankstą per Lenkiją, važiuodami Suvalkų kryptimi.

 14

Šioje Lenkijos dalyje keliai siauri ir nepatogūs. Be to, toks lankstas, aplenkiant Kaliningrado sritį, buvo labai nepatogus kelionės laiko požiūriu. Įvedus nemokamas elektronines vizas į Kaliningrado sritį, kelionės laikas visiems keliaujantiems gerokai sutrumpėja. .

Tiesa, regiono vyriausybės spaudos tarnyba atkreipia dėmesį į tai, jog nepaisant to, kad elektroninė viza galioja vieną mėnesį, ji yra vienkartinė. Kitaip tariant, pasinaudoti naujuoju maršrutu galima tik kartą per mėnesį.

Nemokama elektroninė viza į Kaliningrado sritį pradėta forminti nuo liepos 01 d. Kreiptis dėl nemokamos vizos, užpildžius formą specialiame Konsulinio departamento tinklapyje, gali 53 valstybių piliečiai. Elektroninę vizą galite įforminti ir mūsų biure – tai kainuos 10 eurų (įskaitant nuotrauką). Paraiškos dėl nemokamos elektroninės vizos svarstymas ir vizos išdavimas trunka keturias dienas. Nemokama elektroninė viza galios 30 dienų, su šia viza Kaliningrado srityje galėsite viešėti 8 dienas.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.