Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirbame

 

 

VIZOS Į RUSIJĄ VARĖNOJE

Jeigu jūs gyvenate ne Vilniuje ar Klaipėdoje, o kitame Lietuvos miestele ir norite aplankyti Rusiją ar Baltarusiją, jūs galite susitikti su tokia problema, kad jūsų mieste ar gyvenvietėje nėra agentūros, kuri įformina Rusijos vizas ar Baltarusijos vizas. Arba vizų kainos tokiose agentūrose yra labai didelės.

Pavyzdžiui, su tokia problema gali susitikti tie, kas gyvena Varėnoje. Nebūtina važiuoti specialiai į Vilnių iš Varėnos tam, kad pateiktumėte pasą Rusijos ir Baltarusijos vizai gauti. Šį klausimą galima išspręsti labai lengviai. Kiekviename mieste tarpmiestinėse autobusų stotyse yra siuntų tarnyba. Ir kad gautų vizas į Rusiją Varėnoje, galima siųsti dokumentus ir nuotraukas per šią tarnybą. Per keletas valandas jūsų dokumentai bus Vilniuje. O kai viza į Rusiją ar Baltarusiją bus padaryta, mes nusiųsime jūsų pasą jums į Varėną. Persiuntimas nekainuoja brangiai, o tarnyba visada veikia patikimai ir greitai.

Jeigu jūs nenorite perduoti pinigus voke kartu su pasu, galima apmokėti bankiniu pavedimu į sąskaitą, kuri bus išsiųsta į jūsų elektroninį paštą.

Tokiu būdu, jūs gausite Rusijos vizas Varėnoje be jokių problemų. Dokumentų, reikalingų vizos į Rusiją įforminimui, sąrašas nėra didelis: pasas, nuotrauka (3,5x4,5 spalvota, baltame fone, matinė, veidas apie 70%) ir anketos duomenys. Jei reikės viza į Baltarusiją, parašykite duomenys žmogaus, pas kurį jūs važiuojate: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.